Nové vinařství

x
Sledujte nás
CZ
0

Naše vína

Přejít k obsahu
Petanque

Petanque

Nejvyšší výrobková řada s víny, jenž jsou zaměřena na vyjádření terroir, ze kterého pochází. Láhev tohoto vína osloví ty z vás, kteří si rádi hledáte různé úrovně chutí a vůní. Odpočinek s hudbou a knihou a dlouhé popíjení vína Pétanque může být pro Vás ideální trávení volného času. Dárkové balení těchto vín patří k důstojným dárkům.  Vína v řadě Petanque  se velmi dobře snoubí se špičkovou gastronomií.

 

Cépage

Cépage

Přívlastková vína v těchto láhvích patří mezi charakteristické zástupce odrůdových vín a jsou příhodným dárkem. Doporučujeme využít k pítí při obědě a večeři, ale určitě i večernímu popíjení u televize. Vzhledem k typičnosti odrůd jsou tato vína vyhledávána restauracemi a vinnými bary jako kvalitní složka nápojového lístku s příznivým poměrem kvality a ceny.

Cuvée

Cuvée

Vína v této přívlastkové řadě jsou tvořena spojením více odrůd a pro konzumenta přináší nové zážitky spojené s propojování známých vjemů. Vína jsou vhodná ke snoubení s jídlem popřípadě večernímu popíjení. Díky kombinování povědomých odrůdových chutí a vůní, jsou tato vína zajímavé zpestření nápojového lístku.

 

Village

Village

Jakostní vína v této řadě jsou velmi lehce pitelná a jsou příhodná k pití s přáteli na návštěvě nebo při grilování či u bazénu. V gastronomii jsou vína ideální pro cateringy a rozlévání na skleničku.

Village

Village

Jakostní vína  v této řadě jsou velmi lehce pitelná a jsou příhodná k pití s přáteli na návštěvě nebo při grilování či u bazénu. V gastronomii jsou vína ideální pro cateringy a rozlévání na skleničku.

Vinařství (degustace, prodej)

Navštivte nás na adrese:

Výsluní 613, 691 83
Drnholec

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 8:00 - 15:30
Sobota:               zavřeno 
Neděle:               zavřeno

Ukázat na mapě

Sídlo společnosti: Nové Vinařství, a. s., Zarybník 516, 594 42 Měřín

Prohlašuji, že jsem starší 18 let.

Ne Ano