Nové vinařství

x
Подпишитесь на нас
RU
0

Карьера

Перейти к содержанию

Ekonom/ Ekonomka

Do našeho kolektivu hledáme ekonoma/ ekonomku

Подробности

Dělník do vinice

Do našeho kolektivu hledáme pracovníky do vinohradu s možností nástupu ihned.

Подробности

Pokud máte zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví a jste připraveni na novou výzvu, rádi bychom Vás poznali.

POŽADAVKY NA PRACOVNÍ MÍSTO

Náplň práce:

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

Co vám můžeme nabídnout:

 Nástup možný ihned, případně dle dohody

Если Вас заинтересовала должность, пожалуйста, свяжитесь с нами:

KOHO HLEDÁME?

Hledáme člověka, který má rád různorodou práci na čerstvém vzduchu, má kladný vztah k přírodě, vínu a manuální práci.
Předpokladem je spolehlivost, samostatnost a fyzická zdatnost.
Výhodou je vzdělání nebo zkušenost z oboru vinohradnictví, ale není podmínkou.
Výhodou je řidičský průkaz skupiny B a ochota pracovat přesčas v době vinobraní.

CO VÁS ČEKÁ?

Čeká Vás celoroční komplexní péče o vinohrad - manuální práce ve vinici (výsadba, řez, vázání,zelené práce, sklizeň),                                                                                                                                                              mechanizované práce s vinohradnickou technikou a jiné práce ve vinohradě

CO NABÍZÍME?

Kvalitní finanční ohodnocení dle odvedené práce                                                                                                                                                                                                                                                          Ochranné pomůcky - pracovní oděv                                                                                                                                                                                                                                                                                          Příplatek na stravování                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Po roce je možné přispívat na penzijní nebo životní  pojištění

Винодельня (дегустация, продажа)

Посетите нас по адресу:

Выслуни 613, 691 83
Дрнголец

Часы работы:

Понедельник - Пятница
9:00 - 15:00
Суббота, воскресенье закрыто

Телефон: +420 519 519 082
E-mail: obchod@novevinarstvi.cz

Показать на карте

Юридический адрес: Nové Vinařství, a. s., Zarybník 516, 594 42 Měřín

Социальные медиа

Корисні посилання

Please confirm you are above the legal drinking age in your country.

No Yes